Wydarzenia

 • 20 grudnia 2018r. w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli funkcjonariusze  i pracownicy cywilni komendy, a także przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych oraz instytucji współpracujących z tutejszą komendą. 

 •  

  W czwartek (8 listopada br.) minister Joachim Brudziński i przedstawiciele strony społecznej podpisali porozumienie kończące akcję protestacyjną. W ramach wypracowanej umowy od 1 stycznia 2019 r. funkcjonariusze służb podległych MSWiA otrzymają podwyżkę w kwocie 655 zł brutto. Kolejna podwyżka w kwocie 500 zł brutto nastąpi od 1 stycznia 2020 r. MSWiA zobowiązało się do rezygnacji z wymogu ukończonych 55 lat przy przechodzeniu na emeryturę. Funkcjonariusze będą też mieli prawo do pełnopłatnych nadgodzin.

   

 • List ministra Joachima Brudzińskiego do funkcjonariuszek i funkcjonariuszy służb mundurowych podległych MSWiA.

 • Zachęcamy do zapoznania się z miniprzewodnikiem przygotowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji z okazji Święta Niepodległości. Zawiera on najważniejsze zasady dotyczące eksponowania polskiej flagi i bezbłędnego wykonywania Mazurka Dąbrowskiego.

 • 26 maja 2018 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie odbył się Mazowiecki Dzień Strażaka w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

 • W dniu 18 maja 2018 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej  w Sokołowie Podlaskim odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Strażaka”.

 • W dniu 02 maja 2018 r., o godz. 7.30 podczas zmiany służbowej na placu przed Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystość została przeprowadzona zgodnie ze scenariuszem zatwierdzonym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadiera Leszka Suskiego.

 • Wspólna modlitwa, poświęcenie  pokarmów Wielkanocnych oraz życzenia na nadchodzące święta to cel przewodni spotkania Wielkanocnego zorganizowanego 28 kwietnia br. w Komendzie Powiatowej PSP w Sokołowie Podlaskim.

   

 • 1 marca 2018 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie miała miejsce uroczystość wręczenia aktu powołania na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego PSP w Sokołowie Podlaskim mł. bryg. Sławomira Lipkę przez mazowieckiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Bogdana Łasicę.

 • 21 listopada 2017 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Sokołowie Podlaskim odbyłasię uroczysta zbiórka z okazji przyjęcia obowiązków Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sokołowie Podlaskim przez st. bryg. Tomasza Wilka