Wizyty
Dzisiaj: 50
Wszystkie: 588762

Uroczysta zbiórka z okazji wręczenia nagród MSWiA oraz KGPSP

Wydarzenia » Uroczysta zbiórka z okazji wręczenia nagród MSWiA oraz KGPSP

Dnia 29 grudnia 2017 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Sokołowie Podlaskim odbyła się uroczysta zbiórka, z okazji wręczenia nagród dla funkcjonariuszy tut. komendy. Komendant Powiatowy  Państwowej Straży Pożarnej, st. bryg  Tomasz Wilk przekazał informację o przyznaniu nagrody pieniężnej Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz wręczył decyzje Komendanta Głównego PSP w sprawie przyznania nagród pieniężnych.                           

 

Nagroda Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

 

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej generał brygadier Leszek Suski pismem BK-I-125/27-7-10/2017 z dnia 22 grudnia 2017 r. przekazał informację, że Pan Mariusz Błaszczak Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych przyznał nagrodę pieniężną dla:

- mł. asp. Marka Gomzy– Dowódcy Zastępu.

 

Za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych nagrodą pieniężną Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej wyróżnieni zostali:

 

- bryg. Sławomir Iwański – Naczelnik Wydziału  Operacyjnego,

- st. ogn. Mariola Szykuć – Główny Księgowy.

 

Za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz wkład pracy w zajęcia edukacyjne dla dzieci z zakresu prewencji społecznej w sali edukacji przeciwpożarowej OGNIK wyrózniony został:

- asp. sztab. Zenon Rytel-Kuc – Dowódca Zmiany.

 

Ponadto podczas uroczystej zbiórki zostały odczytane wyciągi z Rozkazów Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w sprawie przyznania nagród pieniężnych.

 

Za wzorowe wykonywanie zadań służbowych wyróżniające się efektami dla działania promocji i rozwoju PSP na szczeblu ponadpowiatowym, w tym związanych z organizacją imprez sportowo-pożarniczych w II półroczu 2017 r. wyróżnieni zostali:

 

- mł. bryg. Paweł Dmowski

- bryg. Sławomir Iwański

- st. kpt. Grzegorz Kuc

- st. kpt. Wojciech Rogowski

- st. asp. Sławomir Trochimuk

 

Za wzorowe wykonywanie zadań służbowych wyróżniające się efektami dla działania promocji i rozwoju PSP na szczeblu ponadpowiatowym, wyróżnieni zostali:

 

- ogn. Robert Biernat

- st. ogn. Marcin Nasiłowski

- mł. asp. Krzysztof Sawicki

- ogn. Grzegorz Sosna

- ogn. Rafał Teleńczuk

- st. sekc. Paweł Wolski

 

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym funkcjonariuszom i życzymy dalszych osiągnięć w służbie.